Загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту. Тому, якщо ми хочемо, щоб це співтовариство людей функціонувало - нам необхідні правила. Ми наполегливо рекомендуємо прочитати справжні правила, це забере у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час та допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

На нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адміна або Техпідтримки (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і суворо карається адміністрацією. У нас суворо заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Створення або розміщення постів, пов'язаних з педофілією - антиморальним змістом. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим та доброзичливим.

Правила можуть змінюватися в односторонньому порядку на розсуд адміністрації. Дії по відношенню до користувачів з боку адміністрації (бан, видалення сторінки, спільноти і матеріалів (контенту)) здійснюються на власний розсуд, при надходженні скарги, в тому числі скарги згідно з правилами сайту або за порушення законодавства.

На сайті суворо заборонено:

1. Порушення правил спілкування:
- мат, в тому числі завуальований;
- флуд, флейм, спам, друк великими літерами (CAPS LOCK);
- жебрацтво в будь-якій формі;
- образи, погрози, наклеп;
- політична агітація;
- дискримінація в будь-якій формі;
- підбурювання інших до порушення цих Правил;
- відкрите обговорення дій Адміністрації і модераторів, необгрунтована критика, конфлікти з модераторами.
- картинки, що містять мат, лайку, образи;
- розміщення рекламних посилань;
- виманювання паролів, інших даних Аккаунта;
- продаж, купівля, обмін, передача Аккаунта.

2. Порушення права власності та безпеки аккаунта:
- розміщення посилань на сторонні ресурси;
- видача себе за співробітника або помічника Адміністрації;
- використовування аватарки помічників Адміністрації;
- фрод, інші шахрайські дії.

Соціальна мережа UKRFACE не є політичним майданчиком, але намагається захищати інтереси своєї держави, тому при спробі образи в адресу України, як держави, слід враховувати Кримінальний кодекс України, а саме:
- стаття 109 КК України: публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій.
- стаття 110 КК України: умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій.

Кожен користувач повинен пам'ятати, що Адміністрація не несе відповідальності за сторінки і опублікований матеріал учасників соціальної мережі UKRFACE. Усі опубліковані матеріали, в тому числі медіафайли - особиста відповідальність користувача, який опублікував.
У випадку, якщо який-небудь з матеріалів буде порушувати авторське право, у разі виявлення правовласника, який звернеться до адміністрації ресурсу з проханням видалити матеріал - даний матеріал буде видалено без попередження.

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші користувачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках може бути даний бан (видалення) без попереджень. З питань зняття бана писати адміністратору.

Образа адміністраторів також карається баном - поважайте чужу працю.